Artykuł sponsorowany

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego - kiedy i dlaczego warto podnieść swoje kwalifikacje w tej dziedzinie?

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego - kiedy i dlaczego warto podnieść swoje kwalifikacje w tej dziedzinie?

Marzysz o karierze w świecie makijażu permanentnego, ale nie wiesz, jak zacząć? Szukasz profesjonalnego wsparcia i kompleksowego przygotowania do zawodu linergisty? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być roczna Szkoła Makijażu Permanentnego, która krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki tego fascynującego zawodu. Zdobędziesz w niej nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci z powodzeniem wykonywać zabiegi pigmentacji na klientach.

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego - fundament dla dobrej pigmentacji

W Szkole Makijażu Permanentnego najważniejsza jest jakość i kompleksowe przygotowanie do zawodu linergisty. Wiedza przekazywana jest etapami, aby uczestnicy mogli stopniowo przejść przez wszystkie strefy pigmentacji. Nacisk kładzie się na praktykę i pracę na klientkach, aby absolwenci czuli się pewnie podczas wykonywania zabiegów.

Podczas trwania rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego uczestnicy mają możliwość odbycia wielu godzin praktyki pod okiem doświadczonych trenerów. Specjalne zadania, które otrzymują między zjazdami, pozwalają na doskonalenie poznanych umiejętności we własnym gabinecie. Dzięki temu uczniowie mogą na bieżąco korygować swoje błędy i podnosić swoje umiejętności, zbliżając się do perfekcyjnych pigmentacji.

Co wyróżnia Szkołę Makijażu Permanentnego?

Szkoła Makijażu Permanentnego wyróżnia się jakością szkoleń, wieloletnim doświadczeniem w PMU oraz dużą ilością praktyki na modelkach. Zapewniane są rozbudowane skrypty, filmy instruktażowe oraz wsparcie po ukończeniu szkoły. Absolwenci są przygotowani do wykonywania zawodu linergisty na najwyższym poziomie. Nowoczesne sale szkoleniowe są idealnie dostosowane do potrzeb uczestników. Mała ilość osób na zajęciach sprawia, że każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście i sprawne opanowanie zadań. Wspólna praca z innymi uczestnikami pozwala na wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie w procesie nauki. 

Program szkoły

W ramach rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu podstawowych pojęć makijażu permanentnego, budowy skóry, zasad BHP i bezpieczeństwa w pracy linergisty, omówienia i doboru sprzętów, igieł i kartridży, pigmentologii, kolorymetrii oraz znieczuleń w makijażu permanentnym. Ponadto, uczestnicy nauczą się różnych sposobów na idealny rysunek wstępny oraz technik pigmentacji brwi, kreski i ust. Program obejmuje również mikropigmentację medyczną, korekty pigmentacji, odświeżenia pigmentacji, cover-up, pigmentacje naprawcze oraz zagadnienia związane ze zdjęciami i social media w PMU.

Ilość miejsc w Szkole Makijażu Permanentnego jest ograniczona do 4–6 osób. Już po pierwszych zjazdach można wykorzystać zdobytą wiedzę i przełożyć ją na zwiększenie dochodów. Jest to doskonała opcja dla wszystkich osób, które swoją karierę zawodową wiążą z wykonywaniem profesjonalnego makijażu permanentnego.