Artykuł sponsorowany

Czym jest e-klepsydra?

Czym jest e-klepsydra?

E-klepsydra to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jest to elektroniczny nekrolog, który umożliwia szybkie i łatwe poinformowanie o śmierci i pogrzebie bliskiej osoby. Dzięki temu, rodzina zmarłego może skupić się na żałobie, a nie na poszukiwaniu kontaktów i informowaniu o zdarzeniu wszystkich zainteresowanych.

Jak działa e-klepsydra?

E-klepsydra w Łodzi wysyłana jest za pośrednictwem SMS lub e-mail, co pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Wiadomość zawiera spersonalizowaną klepsydrę w formacie JPG, która może być łatwo udostępniona dalej przez odbiorców. Na życzenie rodziny, na e-klepsydry można dodać zdjęcie zmarłego, co sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej osobista i wyjątkowa.

Informacje zawarte na e-klepsydry

Na e-klepsydry znajdują się podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko osoby zmarłej, data śmierci, miejsce i termin wystawienia ciała oraz pogrzebu. Dodatkowo, rodzina może zamieścić inne ważne informacje, takie jak np. prośba o przekazanie datków na cele charytatywne zamiast kwiatów. Taka forma nekrologu pozwala na przekazanie wszystkich niezbędnych informacji w sposób prosty i szybki.

Dodatkowe usługi związane z e-klepsydrą

Usługa e-klepsydry często oferuje również możliwość zamówienia kwiatów online oraz przekazania kondolencji rodzinie. Dzięki temu, osoby, które nie mogą uczestniczyć w pogrzebie, mają możliwość wyrażenia swojego współczucia i wsparcia dla rodziny zmarłego. To nowoczesne rozwiązanie ułatwia organizację pogrzebu i pozwala skupić się na żałobie, a nie na sprawach formalnych. E-klepsydra to dowód na to, że tradycja żałobna w Polsce zmienia się i dostosowuje do nowoczesnych technologii. Coraz więcej osób decyduje się na taką formę nekrologu, doceniając jej prostotę, szybkość oraz możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców. W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do Internetu, e-klepsydra staje się coraz bardziej popularnym wyborem wśród Polaków.