Targi

28.10.2012
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej…

13-14.10.2012

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej…

25.05.2012
 
       W ostatni majowy weekend 2012 roku na terenie Muzeum Zabytków Techniki Wojskowej w Chrcynnie odbyły się II Międzynarodowe targi „Oldtimer Militaris”. Była to impreza o typowo militarnym charakterze, więc nie mogło zabraknąć tam BR-TZIP.
Stoisko naszego biura zlokalizowane było nieopodal poligonu, na którym odbywały się prezentacje dynamiczne pojazdów. Ze względu na wspomniany wcześniej charakter targów zaprezentowaliśmy:

• Sd. Kfz. 303 Goliath
• DKW RT 125
• Części do kolejnego Goliatha
• Części czołgu TKS oraz ciągnika gąsienicowego C2P (wykonanie w technologii 3D oraz frezowania na obramowanie CNC)

Więcej…

12-13.05.2012
 
W dniach 12-13 maja 2012r. BR-TZIP uczestniczyło po raz kolejny w targach MOTO WETERAN BAZAR organizowanych w Łodzi. Pomimo kapryśnej pogody nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, głównie ze wzglądu na prezentowaną replikę pojazdu Sd. Kfz. 303 GOLIATH, który zwrócił uwagę lokalnej telewizji TVP ŁÓDŹ. Krótki reportaż wyemitowany był tego samego dnia, co zaowocowało jeszcze większym zainteresowaniem na naszym stoisku.
 
 
 

Więcej…

alt
21.01.2012
 
21 stycznia 2012 zespół BR-TZIP uczestniczył w organizowanych w Łodzi targach MOTO WETERAN BAZAR. Dzięki uprzejmości organizatora Pana Jacka Kopczyńskiego mogliśmy przygotować nasze stoisko, które przez cały dzień wystawowy odwiedziło kilkaset osób. Największym zainteresowaniem cieszył się Sd. Kfz. 303 GOLIATH stając się kluczowym elementem wystawy. Zwiedzający fotografując pojazd pytali w szczególności o parametry techniczne, jego zastosowanie podczas II Wojny Światowej a także o to, w jaki sposób udało nam się zbudować tak wierną oryginałowi replikę tej groźnej broni.

Więcej…

alt
 
W dniach 18-21 listopada 2010 BR-TZIP brało udział w IX Forum Inżynierskim ProCax jako konferencji towarzyszącej II-gim Międzynarodowym Targom Metod do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA 2010. Temat przewodni konferencji: „Komputerowe systemy inżynierskie – rozwój, dostosowanie, wdrażanie”. Nasz zespół w składzie Zbigniew Nowosielski, Piotr Szponder i Rafał Krajewski zaprezentował dorobek BR-TZIP przed szeroką publicznością z całego kraju. Przedstawienie dorobku odbyło się zarówno w formie wygłoszonych referatów oraz w postaci prezentowania plakatów na tzw. wyspie plakatowej.

Więcej…

alt
 
 
Czołgista wrześniowy kpt. Henryk Nowosielski uczestniczy w prezentacji czołgu zwiadowczego TK-S na Międzynarodowych Targach Uzbrojenia KIELCE 2007.
 

Więcej…